Psychosomatická bolesť ma trápi už roky a musím povedať, že pani Falisová skutočne vie čo robí. Má celostný prístup, vhodné vedenie a zodpovednosť prenáša ako správny terapeut na Vás :)

Lenka Marenčíková

Baška je veľmi ústretová a vždy sme sa ľahko dohodli na termíne. Jej trpezlivé vysvetľovanie môjho problému mi pomohlo pochopiť jeho príčiny a už po dvoch terapiách som pocítil zlepšenie. Platí však, že som musel cvičiť najmä doma cviky, ktoré mi ukázala. Postupne sa môj chrbát zlepšoval a teraz už mi stačí prísť raz za mesiac na preventívne cvičenie. Pridal som do svojho programu aj jogové cviky, ktoré udržujú môj dobrý stav. Ešte raz ďakujem a odporúčam.

Ján Strnad
manažér

Po ukončení rehabilitácie hradenej poisťovňou som hľadala niekoho kto sa mi bude venovať individuálne a pravidelne. Rehabilitácia žiaľ nestačila a koleno bolelo. Slečna Falisová mi dodávala celý čas energiu a spoločne sme to koleno rozhýbali. Teraz už nepociťujem bolesť pri šoferovaní, čo moja práca denne vyžaduje a fungujem normálne. Veľmi mi pomohli nové cviky, s ktorými som sa počas rehabilitácie nestretla. Je veľmi zaujímavé sledovať s akým zanietením táto fyzioterapeutka pracuje. Vrelo odporúčam.

Antónia
obchodná zástupkyňa